BiuroKP

Biuro rachunkowe

About This Project


Nowoczesny slider

Slider z profesjonalnymi zdjęciami odpowiednio dobranymi do charakteru prowadzonej działalności, może być wizytówką Twojej firmy. Jest to miejsce, które widzi użytkownik jako pierwsze po wejściu na stronę główną. Dlatego odpowiednie dobranie zdjęć i ich zaprezentowanie jest bardzo ważne.

Na stronie biurokp.pl, poprzez staranne wyselekcjonowanie zdjęć nawiązujących do nowoczesnej pracy biurowej osiągnięto pożądany efekt. Animacje podczas zmiany poszczególnych zdjęć nadają całości dodatkowej elegancji.

Strona typu one-page

Cała treść biurokp.pl została zawarta na jednej stronie – bez dodatkowych podstron. Po kliknięciu w wybraną pozycję menu, strona zostaje przesunięta do miejsca, w którym umieszczone zostały informacje jakich użytkownik właśnie szuka. W ten sposób odchodzi potrzeba ładowania dodatkowych podstron, a poszukiwane informacje wyświetlone są znacznie szybciej. Całości towarzyszy miła dla oka animacja przewijania strony.

Strona dopasowana do smartfonów i tabletów

Biurokp.pl to kolejna strona, która dopasowuje wygląd do urządzenia, na którym jest otwierana. Zmienia się układ strony oraz menu, które jest charakterystyczne do stron mobilnych. Użytkownik nie musi martwić się, czy informacje jakich poszukuje będą czytelne w jego smartfonie.

Zdjęcia w treści strony

Strona biura rachunkowego została ożywiona zdjęciami, na których przedstawiono detale charakterystyczne do pracy biurowej. Dla większego efektu, zdjęcia pojawiają się użytkownikowi dopiero, gdy przewinie stronę do miejsca, w którym się one znajdują.

Biuro Rachunkowe BiuroKP