GigantRaceTeam

Szkolenia narciarskie

About This Project


Slider na stronie głównej

Po wejściu na stronę główną Gigant Race Team widoczny jest slider z bardzo dużymi zdjęciami, który dopasowuje swoje rozmiary do wielkości ekranu. W ten sposób, niezależnie od urządzenia, na którym strona jest otwarta, wyświetlane w sliderze zdjęcia zajmują cały ekran. Dodatkowo pasek menu jest częściowo przeźroczysty, więc zdjęcia są jeszcze większe. Daje to efekt podobny do prezentacji zdjęć w galerii na całym ekranie. Prezentowane w ten sposób zdjęcia od razu wskazują, że mamy do czynienia z dynamicznym i efektownym sportem.

Galeria

Strona została stworzona z myślą o stopniowym wzbogacaniu jej o nowe treści, zwłaszcza o kolejne galerie zdjęć z organizowanych imprez. Podgląd wszystkich galerii został umieszczony na stronie głównej i uzupełnia się automatycznie po dodaniu zdjęć z kolejnych imprez. Wszystkie zdjęcia dla wybranej imprezy można oglądać na stronie poświęconej danej imprezie na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przewijanie strony w dół, drugim natomiast kliknięcie na dowolnym zdjęciu i przeglądanie zdjęć w prezentacji, która się pojawi.

Przystosowanie do każdego urządzenia

Strona jest responsywna, czyli dostosowuje się wyglądem do każdego urządzenia (komputer, smartfon, tablet), co jest charakterystyczne dla wszystkich stron wykonywanych przez kramkom.pl.

Szkolenia narciarskie