Nietechnologiczni

Blog nietechnologiczny o technologii

About This Project


Blog dla użytkownika

Blog nietechnologiczni.pl od początku był miejscem stworzonym z myślą o użytkowniku. Dlatego bardzo duży nacisk został położony na szybkość działania strony – cecha, którą staramy się realizować w każdym projekcie. Osiągnięto to poprzez optymalizację zdjęć oraz kodu strony.

Wysokiej jakości zdjęcia dla fanów prostej i efektownej fotografii

Zdjęcia do projektu wybrane są z największą starannością, z naciskiem na jakość oraz zasady fotografowania. Celem było osiągnięcie efektu prostych i czytelnych kadrów, które będą przyciągać widza swoją prostotą. Ponieważ część blogu jest o fotografii, zdjęcia mają być także elementem poglądowym dla tej części użytkowników, którzy szukają informacji o zasadach fotografii.

Przystosowanie do każdego urządzenia

Strona jest responsywna, czyli dostosowuje się wyglądem do każdego urządzenia (komputer, smartfon, tablet), co jest charakterystyczne dla wszystkich stron wykonywanych przez kramkom.pl.

Animacje i wygoda

Strona została ożywiona poprzez animacje zdjęć po najechaniu na nie kursorem, a dla wygody użytkowników cały czas widoczne jest menu w górnej części – nawet po przewinięciu strony w dół.

Blog nietechnologiczny o technologii